El. Laiškasnav mail nav home

Panevėžio ir Šiaulių regionas : 8 673 14197

feliksnavio iranga

Biologinio nuotekų valymo įrenginio kaina 1200 EUR.(užsisakant montavimo darbus) keturių asmenų šeimai. 

Pasiūlymas galioja tik pas mus. Plačiau apie nuotekų valymo įrenginius ir jų specifikacijas bei kainas skaitykite čia.

Susisiekite šiuo telefono numeriu : 8 673 14197

Skaityti daugiau

 

Nuotekų valymo įrenginio eksplotavimas

Nuotekų valymo įrenginys skirtas buitinėms nuotekoms, patenkančioms iš virtuvės, vonios, tualetų ir kitų panašios paskirties patalpų. Todėl į nuotekas negalima pilti tepalų ir kitų naftos produktų, riebalų (leidžiamas tik nuo indų plovimo patenkantis riebalų kiekis), cheminių medžiagų, kurių patekimas į kanalizacijos sistemas nenumatytas pagal jų naudojimo paskirtį (agrochemija, chlorkalkės ir kitos cheminės medžiagos, ypač turinčios chloro).

Taip pat į nuotekų valymo įrenginį negali patekti paviršinės nuotekos nuo stogų, kiemų, drenažinis vanduo, vanduo iš baseinų, nes minėtieji vandenys pažeistų nuotekų valymo įrenginio hidraulinį režimą.
Orapūtė gali būti įrengiama sausoje ir vėdinamoje patalpoje, o statant lauke ji turi būti talpinama specialioje dėžėje. Periodiškai reikia tikrinti, ar švarus oro filtras, ar nekaista orapūtė.

Eksploatavimo metu periodiškai (kas ketvirtį) sekama:
a)  veikliojo dumblo koncentracija skendinčioje būsenoje; ji nustatoma periodiškai tūriniu metodu - matavimo cilindre po 30 min. sodinimo dumblas gali užimti iki 60% tūrio; kai tūris pasiekia 60%, dumblas atsiurbiamas per vamzdį, sumažinant vandens lygį įrenginyje apie 0,4 - 0,5 m;
b)  išplaukusio dumblo sluoksnio storis; kai dumblo sluoksnis pasiekia 1-2 cm, dumblas nugraibomas kaušu rankiniu būdu.

Priklauso © Nuotekų valymo įrenginiai 2020